Site Loading

Kabina prysznicowa — ekologiczne rozwiązanie w Twojej łazience!

Łazienka jest miejscem, w którym bardzo często chcemy wypocząć po ciężkim dniu w pracy, ale także właśnie w niej zazwyczaj kończymy i zaczynamy dzień. Kabina prysznicowa będzie idealnym rozwiązaniem, aby rozluźnić spięte mięśnie, a przy tym będzie o wiele bardziej ekologiczna niż wanna. Warto pamiętać, że podczas brania prysznica należy wyłączać wodę w momencie namydlania ciała lub mycia włosów. Podczas tych czynności i tak z niej nie korzystamy, więc bezsensu będzie lecieć w tle. Musimy dbać o naszą planetę, bo mamy ją tylko jedną i nie zanosi się na kolonizowanie marsa, którego i tak pewnie zniszczymy.  

Niski brodzik — idealna opcja dla osób z niepełnosprawnościami!  

Niski brodzik sprawdzi się świetnie w domach osób, które urodziły się z niepełnosprawnościami lub nabyły je podczas swojego życia. Ultra niskie brodziki o wysokości jedynie 2 centymetrów pozwalają wjechać wózkiem inwalidzkim na przestrzeń brodzika bez większych problemów. Dzięki wykorzystanej przy produkcji technologii niski brodzik tego typu cechuje się wysoką odpornością na obciążenia. Wyposażony został w następujące właściwości: powłoka antypoślizgowa, termoizolacyjna, antybakteryjna oraz taka, która ułatwia jego czyszczenie. Łazienki dla osób z niepełnosprawnościami wymagają specjalnych udogodnień, a niski brodzik jest właśnie jedną z nich!  

Drzwi prysznicowe przesuwne 110 centymetrów — które wybrać?  

Potrzebujesz do swojej łazienki drzwi prysznicowe przesuwne 110 centymetrów? Dla sklepu internetowego dom-lazienka.pl to żaden problem! W ofercie bez problemu znajdziesz kabinę prysznicową o idealnych wymiarach i wyglądzie, który będzie perfekcyjnie komponował się ze stylem w Twojej łazience. Drzwi prysznicowe przesuwne 110 centymetrów możesz wybrać w kilku wariantach: składane lub uchylane. Te pierwsze polecane są szczególnie w łazienkach, w których nie ma za dużo miejsca.

Main Navigation

Social profiles

has been added to your cart

View Cart